Voděrady B - České Meziříčí B 1:3 (0:2)

Voděrady B - České Meziříčí B 1:3 (0:2). 86. Holoubek Michal - 26. a 81. Vošvrda Kamil, 22. Tomášek Jakub. Diváků: 60
Rozhodčí: Fišer, Jedlinský, Jaroš

České Meziříčí B: Havel Patrik - Španiel, Jarkovský, Havel Tomáš, Štěpán Jan - Schejbal, Tomášek Petr (76. Procházka), Jančura, Vošvrda - Štěpán Jiří (55. Šimůnek), Tomášek Jakub

MIlan Hašek, trenér ČM B: Do utkání jsme vstoupili aktivně a pohybem si vytvářeli šance a jen díky nepřesnosti jsme se nedostávali do lepšího zakončení. Ve 22. min prostrčil míč mezi beky Petr Tomášek a Jakub Tomášek krásným lobem přehodil domácího brankaře 0:1.  Chvíli poté ve 28. minutě po přihrávce Davida Jančury na Kamila Vošvrdu jsme zvýšile vedení na 0:2. Druhý poločas jsme nehráli dobře, hosté již nechtěli inkasovat a přes zhuštěnou obranu soupeře jsme se nedokázali dostat. Přesto jsme v 75. min. navýšili skóre na 0:3, kdy po příhrávce Jirky Šimůnka se trefil opět Kamil Vošvrda. V závěru jsme z jednoho brejku zbytečně inkasovali branku na 1:3 a ta stanovila konečný stav.