Vamberk B - České Meziříčí B 1:0 (0:0)

Vamberk B - České Meziříčí B 1:0 (0:0). 47. Hamerský David. ŽK: 1:2 (49. Hostinský - 39. Holeček, 67. Holub). ČK: 0:0. Hráno bez diváků.
Rozhodčí: Moravec Miroslav, Jedlinský Miroslav, Nosek Martin
České Meziříčí B: Havel Patrik - Vlášek (46. Sekyra), Petr (46. Roubal), Holeček, Holub - Vošvrda (55. Němeček), Kupka Aleš, Slánský, Černý Aleš - Bednář, Trnovský (76. Černý Jakub)
Tomášek Petr, asistent trenéra ČM B: Do utkání vstoupili lépe domácí, postupně jsme hru vyrovnali a začali si vytvářet šance. Samostatný nájezd neproměnil Venda Slánský a na konci poločasu nastřelil břevno Roman Bednář. Bohužel hned v úvodu 2. poločasu jsem po naší chybě inkasovali a jak se ukázalo, byla to i rozhodující branka zápasu. Do konce utkání jsme ještě měli minimálně 3 slibné příležitosti ke skórování, ale bohužel chyběl klid v zakončení nebo trochu štěstí. Hlavně po hlavičce Zdendy Roubala, kdy míč domácí vykopli z brankové čáry. Je to škoda, v dnešním utkání jsme měli bodovat.