Turnaj v Doudlebách v pondělí 8.5. od 9:00

Týniště B - České Meziříčí 7:2 (4:2). Hurdálek Daniel, Spěvák Václav
Týniště A - České Meziříčí 6:1 (2:0). Spěvák Václav
Doudleby/Sopotnice - České Meziříčí 3:1 (0:1). Hurdálek Daniel
Ohlas trenérů ČM: V pondělí 8.5. jsme v Doudlebách odehráli další fotbalový turnaj. Hned v prvním zápase jsme se střetli s Týništěm B, které jsme předchozí sobotu dokázali porazit. Nástup do utkání vypadal nadějně, když jsme po pár minutách vedli o dvě branky. Bohužel, vinou tří vlastních branek jsme najednou prohrávali. Místo toho, abychom dále hráli svoji hru, sklopili jsme hlavy a náš soupeř nás potrestal dalšími góly. I když jsme měli jasné šance, nedokázali jsme je proměnit a prohra 7:2 byla zasloužená.
Následovalo utkání proti Týništi A, velmi silnému soupeři, který se pyšní tím, že za celou sezónu nenašel přemožitele. V prvním poločase jsme se snažili, ale soupeř nám dal pět gólů. Do druhé části jsme nastoupili s větším elánem a předvedli jsme nejlepší výkon celého turnaje. I když jsme prohráli 6:1, druhý poločas jsme dokázali odehrát vyrovnaně 1:1 a kluci za to byli pochváleni.
V posledním utkání jsme se utkali s domácími Doudlebami. V prvním poločase jsme soupeře tlačili a podařilo se nám získat jednogólový náskok. Bohužel v druhé půli jsme už nebyli tak silní a našim oporám docházela energie. Soupeř toho využil a zvítězil nad námi 3:1. Tato prohra byla pro nás nejvíce bolestivá.
Pochvalu zaslouží Vojta Havel, Ráďa Rejchrt a Vašek Herzán, kteří turnaj odehráli téměř bez střídání.
Opět se ukazuje, že srandičky a neposlušnost při tréninku, nás pak dohání při zápasech. Pokud chceme vyhrávat, musíme makat, ale všichni.