Turnaj v Českém Meziříčí v neděli 23.4. od 9:00

České Meziříčí - Kostelec/Častolovice A 6:4 (3:1). Janeček Lukáš 3, Švorc Štěpán 2, Bečvář David
České Meziříčí - Kostelec/Častolovice B 8:2 (0:2). Janeček Lukáš 2, Havel Vojtěch 2, Rejchrt Radek 2, Švorc Štěpán 2
České Meziříčí - Černíkovice 11:1 (6:0). Janeček Lukáš 7, Spěvák Václav 2, Bečvář David 2

Havel Roman, trenér ČM: V neděli 23.4. jsme odehráli na domácí půdě 3 zápasy okresního přeboru starších přípravek. Do prvního zápasu jsme měli skvělí vstup do zápasu a brzy jsme vedli 3:0, čímž jsme soupeře z Kostelce zaskočili. Bohužel se nám nepodařilo udržet nastolené tempo a postupně jsme přenechali kosteleckým iniciativu. Těm se zlepšenou hrou podařilo výsledek vyrovnat. Naštěstí jsme se zvedli a opět skórovali. Konečný stav 6:4 byl myslím zasloužený. Ve druhém zápase nás čekal opět Kostelec,  tentokrát "béčko". Do zápasu jsme vstoupili velmi laxně a poločas jsme prohráli 0:2. Po důraznější domluvě o přestávce kluci zabrali a druhý poločas patřil jednoznačně nám. Vítězství 8:2 nám přineslo druhou výhru dne. Třetí zápas proti Černíkovicím už byl pro náš tým jednoznačný, vítězstvím 11:1 jsme uzavřeli výsledkově úspěšný turnaj v domácím prostředí. Těšíme se na další zápasy, makáme dál.