Solnice B - České Meziříčí B 3:3 (1:1). PK: 5:3

Solnice B - České Meziříčí B 3:3 (1:1). PK: 5:3. 38. Pavlů Vladimír, 53. Štěpán Zdeněk z pen., 77. Drašnar Tomáš - 10. Bednář Roman, 40. Fiala Josef, 90+1. Fiala Josef z pen. ŽK: 4:2 (54. Drašnar Tomáš, 63. a 90. Olejarz Stanislav, 86. Veverka Martin - 37. Roubal Zdeněk, 52. Tomášek Petr). ČK: 2:0 (90. Olejarz Stanislav po 2xŽK, 90. Cink Tomáš). Diváků: 103.
Rozhodčí: Hvězda Lukáš, Gernát Lukáš
České Meziříčí B: Šlor (88. Drcmánek) - Trnovský, Tomášek Petr, Brouček, Krivčík (60. Holeček) - Černý Aleš, Roubal, Fiala Josef, Schejbal - Bednář (60. Fiala Daniel), Baše Lukáš
Tomášek Petr, asistent trenéra ČM B: Celý 1. poločas byla Solnice lepší a jen díky našemu brankáři jsme se drželi v zápase. My jsme hrozili pouze rychlými protiútoky, z nichž se nám 2 podařilo proměnit. 2. poločas už byl z naší strany lepší, přesto domácí stále měli menší převahu. V závěru se obě mužstva snažila strhnout vedení na svoji stranu a když už to vypadalo, že se to domácím podaří, přišlo naše vyrovnání z pokutového kopu. Se štěstím jsme pak dovedli zápas alespoň k remíze. V penaltách jsme tentokrát neobstáli, a tak si Solnice připsala zasloužený plusový bod. Kryštofovi přejeme aby zranění, po zkratu domácího útočníka, nebylo vážné a v příštím zápase mohl nastoupit.