Přípravné utkání 12.8.: České Meziříčí - Smiřice 3:1 (2:1)

České Meziříčí - Smiřice 3:1 (2:1). 4. Tomášek Jakub (Jančura), 10. Hlavsa, 63. Rezek - 31. ?
České Meziříčí:
Frynta David - Havel Tomáš (46. Borecký), Kozák, Slánský (46. Holeček), Tomášek Jan - Jančura (46. Tomášek Petr), Hlavsa (46. Hrudík), Čiháček, Rezek - Baše Lukáš, Tomášek Jakub (46. Krajňák).
Horký David, vedoucí mužstva ČM: Hned zkraje zápasu jsme se dostali do dvoubrankového vedení, poté jsme ovšem začali hrát více na krásu než na góly a soupeř ještě do poločasu snížil. Do druhého poločasu jsme výrazně prostřídali a chvíli nám trvalo, než si sestava sedla. Hosté ze Smiřic, kteří přijeli s takřka dvaceti hráči, několika šikovnými dorostenci a údajně trénují 3x v týdnu nám dělali hlavně ve druhém poločase velké problémy. Jen díky jejich nedůrazu a zbrklosti v zakončení nevstřelili více gólů. Nám se povedl jeden z brejků do otevřené obrany a výsledek tak skončil 3:1 pro nás. Smiřicím přejeme hodně úspěchů v nové sezóně.