Ná: České Meziříčí - Teplice nad Metují 5:1 (3:0)

České Meziříčí - Teplice nad Metují 5:1 (3:0). Branky ČM: 12. Jílek Petr, 15. Mikušík David, 34. Němeček Miroslav, 54. Bastl Adam, 57. Vlášek Lukáš.
Rozhodčí: Gernát Lukáš
České Meziříčí: Bouša Karel - Bastl Adam, Dyršmíd, Jílek Petr, Kleštinec, Mikušík, Myšák, Němeček, Sekyra, Šoun Michal, Vlášek Lukáš, Coufal Marek.
Slezák Miroslav, trenér ČM: Povedl se nám úvod zápasu. Kdy jsme trochu ospalým hostům dali dva slepené góly. A v 7. minutě jsme zaslouženě vedli. Hosté pak přidali a hra se vyrovnala. Větší klid nám přinesla až třetí branka před koncem poločasu. Druhý poločas byl už spíše boj, kdy si hosté dali vlastní gól a po brejku Lukáš Vlášek zvýšil naše vedení. Účet zápasu uzavřeli hosté v poslední minutě zápasu. Díky této výhře máme jistotu přezimování na první příčce. V pondělí se tento náskok pokusíme ještě navýšit.