Javornice - České Meziříčí 3:0 (0:0)

Javornice - České Meziříčí 3:0 (0:0). 53. a 86. Hovorka Jakub, 50. Kráčmer Jakub. ŽK: 3:4 (65. Krejčí Adam, 70. Resl Jakub, 90. Chlachula Pavel - 20. Havel Tomáš, 43. Roubal Zdeněk, 49. Čiháček Michal, 78. Fiala Josef. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 235.
Rozhodčí: Prinz Zbyněk, Šiling Karel, Beránek David
Javornice: Hynek Stanislav - Ehl Matěj, Resl Jakub, Kasper Pavel, Suk Daniel, Hovorka Jakub, (86. Plíhal Martin), Kráčmer Jakub (78. Krunčík Tomáš), Nosek Jakub, Šrefl Martin, Kovaříček Josef, (83. Chlachula Pavel), Krejčí Adam (89. Plesl Tomáš)
České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš, Kozák, Tomášek Jan, Slánský - Fiala Josef, Roubal, Čiháček, Rezek - Fiala Daniel (63. Baše Lukáš), Ježek
Krunčík Tomáš, trenér Javornice: Dnes jsme si zažili předzápasovou průtrž mračen, následovanou dobrou 15minutovkou a následnou 30min. dominancí hostů. Druhá půle pak byla vabank. Oba týmy hrály na vítězství. Scénář zápasu tak udala vedoucí branka, naštěstí v našem podání. 3x za zápas jsme vykopávali míč z brankové čáry a i díky tomu Standa Hynek v naší brance mohl po zápase slavit narozeniny s nulou. Těžký mač přes skvělou diváckou kulisou. A jsme moc rádi na 3 pokus porazit Meziříčí doma nám to konečně vyšlo.
Horký David, vedoucí mužstva ČM: Dnešní utkání ovlivnili hrubými chybami rozhodčí. V prvním poločase nám neuznali branku pro ofside který nebyl. Na začátku druhého poločasu neodpískali jasnou penaltu za sražení Zdendy Roubala a neuznali branku, kdy domácí vykopávali míč, který už byl za brankovou čarou, což domácí po zápase sami přiznali. Standa Hynek tak sice slaví nulu, ale jenom v zapise, ne na hřišti.