České Meziříčí B - Vamberk B 3:2 (1:1)

České Meziříčí B - Vamberk B 3:2 (1:1). 55. a 60 z pen. Slezák Miroslav, 37. Tomášek Jakub - 20. Potužník Pavel, 80. Sýkora Tomáš. ŽK: 1:4. Diváků: 100
Rozhodčí: Knapek Jaroslav, Mervart Jan

České Meziříčí B: Havel Patrik - Borecký David, Jarkovský (73. Štěpán Jan), Havel Tomáš (90. Šimůnek), Tetřev - Schejbal (26. Procházka), Hovorka, Jančura, Vošvrda - Slezák Miroslav (78. Tomášek Petr), Tomášek Jakub

Milan Hašek, trenér ČM B: Do Meříče přijelo mužstvo složené ze zkušených hráčů dirigované Pavlem Potužníkem. Byl to právě on, kdo využil nedůrazu naší obrany ve 20. minutě a sám před brankařem se nemýlil 0:1. I my jsme se dokázali dostat do šancí a z jedné z nich v 37. minutě stanovil stav poločasu na 1:1 Tomášek Jakub. V 55. minutě Slezák přesnou střelou dostal domácí do vedení 2:1 a další trefu přidal v 60. minutě z penalty po ruce hostujícího hráče ve vápně. Tak jako v předcházejících zápasech další branku jsme nepřidali, přesto se zdálo, že utkání se dohraje do konce utkání v naší režii. To bychom ale nesměli v 80. minutě udělat v obraně fatální chybu, kdy jsme po špatné přihrávce poslali do protiútoku soupeře, který se nemýlil a snížil na 3:2. Soupeře jsme tím poslali opět do hry, ale výsledek jsme již uhájili.