České Meziříčí B - Labuť Rychnov 1:1 (1:1). PK: 5:6

České Meziříčí B - Labuť Rychnov 1:1 (1:1). PK: 5:6. 7. Havel Patrik (Vošvrda) - 21. Mondík Michal z pen. ŽK: 2:0 (55. Frynta Petr, 91. Černý Aleš). ČK: 1:0 (20. Petr Karel). Diváků: 100.
Rozhodčí: Dušek Jan, Trejtnar Dominik, Vodička Antonín
Delegát: Ježek Václav
České Meziříčí B: Šlor - Sekyra, Brouček, Petr, Trnovský (46. Frynta Petr) - Vošvrda (64. Černý Aleš), Kupka Aleš (83. Holeček), Němeček, Tomášek Petr - Havel Patrik (46. Schejbal), Jílek (64. Tomášek Jakub)
Tomášek Petr, asistent trenéra ČM B: Od začátku jsme byli lepším mužstvem a zaslouženě šli do vedení. Ve 20. minutě však přišlo vyloučení našeho stopera a z pokutového kopu hosté vyrovnali. Od té doby byli hosté lepší a my byli rádi za poločasovou remízu. Ve 2. poločasu jsme i v deseti soupeře přehrávali a jen škoda, že se nám nepodařilo skórovat. Penalty už jsou loterie a tentokrát si bod navíc odvážejí hosté. Poděkování hráčům, zejména za 2. poločas, který příkladně odmakali.