Červený Kostelec - České Meziříčí/Nové Město 6:1 (1:0)

Červený Kostelec - České Meziříčí/Nové Město 6:1 (1:0). Branka ČM: Vlášek Lukáš. ŽK: (1:0). Diváků: 15.
Rozhodčí: Černý Michal
České Meziříčí: Bouša Karel - Vlášek, Ptáček, Fňouk, Rind Lukáš - Čížek - Vacek, Bouša Jan, Šoun Michal, Coufal Jaroslav - Bílek. Střídal: Štěpán Radek.
Slezák Miroslav, trenér ČM: Dnes jsme šli do zápasu s taktickým plánem a defenzivnějším pojetím. Vše nám vycházelo do 75.minuty, kdy místo toho aby jsme šli do vedení 2:1, naše střela skončí na tyčce, tak o minutu později dostaneme branku z přímého kopu od břevna do našeho brankáře a do branky. Šestiminutovka hrůzy skončila v 82. minutě. Když soupeři darujeme čtyři branky a naše příležitosti nevyužijeme, nemůžeme pomýšlet na body. Makáme dál a snad za týden už budeme bodovat.