Černíkovice/Solnice - České Meziříčí/Nové Město 1:1 (0:0)

Černíkovice/Solnice - České Meziříčí/Nové Město 1:1 (0:0). Branky: 49. Moskalenko Maksym - 58. Němeček Miroslav. ŽK: 1:1 (87. Kašpar Matyáš - 81. Němeček). Diváků: 22.
Rozhodčí: Jehlička František
České Meziříčí/Nové Město: Štěpán Radek - Valtera, Fňouk, Lepšík, Ptáček - Čížek - Vacek, Šoun Michal, Hoffinger Josef, Bílek - Vlášek. Střídali: Němeček, Rind Lukáš, Bouša Jan, Hoffinger Robert.
Slezák Miroslav, trenér: Na dnešní zápas jsme opět museli řešit post brankáře a volba padla na Ráďu. Zápas byl pro nás důležitý, protože v případě výhry jsme se na našeho soupeře mohli dotáhnout.
První poločas se nám úplně nepovedl a soupeř byl herně o něco lepší. V poločase jsme si řekli, co zlepšit a i přes první branku v naší sítí jsme zlepšeným výkonem vyrovnali Mírou Němečkem. Další naše šance jsme zahodili, a tak se zrodila remíza. Vzhledem k průběhu utkání je remíza pro oba týmy zasloužená.