Albrechtice - České Meziříčí 1:2 (1:2)

Albrechtice - České Meziříčí 1:2 (1:2). 8. Pinkas Radim - 13. Tomášek Jan (Ježek), 30. Baše Lukáš. ŽK: 6:1. ČK: 2:0 (70. Pavlas Martin po 2xŽK, 76. Kajn Adam po 2xŽK). PK: 0:0. Diváků: 200.
Rozhodčí: Svoboda Filip, Fišer, Vítek Pavel
Delegát: Šotek

Albrechtice: Šklíba - Jaroš, Pavlas, Zeman, Kajn - Forejtek, Sršeň, Janeček (83.Duha), Hořínek - Voda (62.Barták), Pinkas

České Meziříčí: Frynta David - Slánský, Kozák, Tomášek Jan, Kupka Aleš - Hovorka - Rezek (67. Provazník), Hlavsa, Čiháček, Ježek - Baše Lukáš (78. Tomášek Petr)

Kchop Rostislav, trenér Albrechtic: Pokud si čtu komentář trenéra hostí, nezbývá mi než souhlasit. Přesto cítíme v Albrechticích křivdu ze strany rozhodčích...neodpískaná ruka ve vápně a neodpískaná malá domů v 90. minutě, ani já jsem dnes neudržel nervy na uzdě. Po zápase jsem našel v mobilu 3x sms (od diváků) ve znění: "pěknej zářez"...

Mikušík Milan, trenér ČM: Z úvodního tlaku domácí vytěžili v 8. minutě gól, poté jsme měli při dvou šancích Albrechtic štěstí. Ve 13. minutě jsme vyrovnali po dobře zahrané standardní situaci. Od té doby jsme vyrovnali i hru v poli a ve 30. minutě jsme vstřelili vítězný gól, který vyplynul opět ze standardní situace. Domácí se připravili o možnost zvrátit nepříznivý stav svou nedisciplinovaností. Vítězství bych zařadil spíše do kategorie šťastných.