zápasy

Turnaj ve Slatině v sobotu 3.6. od 9:00

Slatina - České Meziříčí 1:9 (0:4). Janeček Lukáš 5, Švorc Štěpán 2, Petřák Roman, Spěvák Václav
Černíkovice - České Meziříčí 5:3 (2:2). Švorc Štěpán, Janeček Lukáš, Havel Vojtěch
Celý článek

Turnaj v Doudlebách v neděli 14.5. od 9:00

Rokytnice/Vamberk - České Meziříčí 4:10 (3:3). Janeček Lukáš 4, Švorc Štěpán 2, Hurdálek Daniel 2, Havel Vojtěch, Rejchrt Radek.
Slatina - České Meziříčí 0:5 (0:4). Švorc Štěpán 2, Havel Vojtěch 2, Rejchrt Radek
Doudleby/Sopotnice - České Meziříčí 6:3 (4:1). Havel Vojtěch, Rejchrt Radek, Rezek Tadeáš
Celý článek

Turnaj v Doudlebách v pondělí 8.5. od 9:00

Týniště B - České Meziříčí 7:2 (4:2). Hurdálek Daniel, Spěvák Václav
Týniště A - České Meziříčí 6:1 (2:0). Spěvák Václav
Doudleby/Sopotnice - České Meziříčí 3:1 (0:1). Hurdálek Daniel
Ohlas trenérů ČM: V pondělí 8.5. jsme v Doudlebách odehráli další fotbalový turnaj. Hned v prvním zápase jsme se střetli s Týništěm B, které jsme předchozí sobotu dokázali porazit. Nástup do utkání vypadal nadějně, když jsme po pár minutách vedli o dvě branky. Bohužel, vinou tří vlastních branek jsme najednou prohrávali. Místo toho, abychom dále hráli svoji hru, sklopili jsme hlavy a náš soupeř nás potrestal dalšími góly. I když jsme měli jasné šance, nedokázali jsme je proměnit a prohra 7:2 byla zasloužená.
Následovalo utkání proti Týništi A, velmi silnému soupeři, který se pyšní tím, že za celou sezónu nenašel přemožitele. V prvním poločase jsme se snažili, ale soupeř nám dal pět gólů. Do druhé části jsme nastoupili s větším elánem a předvedli jsme nejlepší výkon celého turnaje. I když jsme prohráli 6:1, druhý poločas jsme dokázali odehrát vyrovnaně 1:1 a kluci za to byli pochváleni.
V posledním utkání jsme se utkali s domácími Doudlebami. V prvním poločase jsme soupeře tlačili a podařilo se nám získat jednogólový náskok. Bohužel v druhé půli jsme už nebyli tak silní a našim oporám docházela energie. Soupeř toho využil a zvítězil nad námi 3:1. Tato prohra byla pro nás nejvíce bolestivá.
Pochvalu zaslouží Vojta Havel, Ráďa Rejchrt a Vašek Herzán, kteří turnaj odehráli téměř bez střídání.
Opět se ukazuje, že srandičky a neposlušnost při tréninku, nás pak dohání při zápasech. Pokud chceme vyhrávat, musíme makat, ale všichni.
Celý článek

Turnaj v Českém Meziříčí v sobotu 6.5. od 9:00

České Meziříčí - Týniště A 0:5 (0:4)
České Meziříčí - Týniště B 4:2 (2:0). Havel Vojtěch 3, Rind Karel
Havel Roman, trenér ČM: V sobotním dopoledni jsme v domácím prostředí odehráli další turnaj okresního přeboru kategorie SP. Tentokrát nám byly soupeřem pouze dva týmy a to Týniště A a Týniště B. My, trenéři musíme za oba zápasy kluky pochválit. V prvním zápase za předvedenou hru, i když je pro nás výsledek 0:5 nelichotiví. Kdybychom proměnili alespoň polovinu šancí, byl by výsledek jistě jiný. Bohužel nás Týniště porazilo pouze důraznou hrou, nikoli fotbalovistí. Touto cestou, ale my jít nechceme.
Za druhý zápas kluci zaslouží poděkovat jak za hru, tak i za výsledek. Vítězství 4:2 bylo naprosto zasloužené.  Velký dík patří Vendovi Herzánovi a Míšovi Bahníkovi, hráčům mladší přípravky,  kteří  nám přišli pomoci z důvodu několika absencí. A nutno podotknout, že nebyli pouze do počtu, ba naopak. Dokonce měl soupeř s jejich hrou velké problémy a někdy se nedokázal s jejich aktivitou zcela vyrovnat. Takže borci, JEN TAK DÁL A MAKÁME.
Celý článek

Turnaj v Českém Meziříčí v neděli 23.4. od 9:00

České Meziříčí - Kostelec/Častolovice A 6:4 (3:1). Janeček Lukáš 3, Švorc Štěpán 2, Bečvář David
České Meziříčí - Kostelec/Častolovice B 8:2 (0:2). Janeček Lukáš 2, Havel Vojtěch 2, Rejchrt Radek 2, Švorc Štěpán 2
České Meziříčí - Černíkovice 11:1 (6:0). Janeček Lukáš 7, Spěvák Václav 2, Bečvář David 2

Havel Roman, trenér ČM: V neděli 23.4. jsme odehráli na domácí půdě 3 zápasy okresního přeboru starších přípravek. Do prvního zápasu jsme měli skvělí vstup do zápasu a brzy jsme vedli 3:0, čímž jsme soupeře z Kostelce zaskočili. Bohužel se nám nepodařilo udržet nastolené tempo a postupně jsme přenechali kosteleckým iniciativu. Těm se zlepšenou hrou podařilo výsledek vyrovnat. Naštěstí jsme se zvedli a opět skórovali. Konečný stav 6:4 byl myslím zasloužený. Ve druhém zápase nás čekal opět Kostelec,  tentokrát "béčko". Do zápasu jsme vstoupili velmi laxně a poločas jsme prohráli 0:2. Po důraznější domluvě o přestávce kluci zabrali a druhý poločas patřil jednoznačně nám. Vítězství 8:2 nám přineslo druhou výhru dne. Třetí zápas proti Černíkovicím už byl pro náš tým jednoznačný, vítězstvím 11:1 jsme uzavřeli výsledkově úspěšný turnaj v domácím prostředí. Těšíme se na další zápasy, makáme dál.
Celý článek

Turnaj ve Slatině v neděli 16.4. od 9:00

Slatina - České Meziříčí 1:3 (0:2). Janeček Lukáš, Petřák Roman, Švorc Štěpán
Doudleby/Sopotnice - České Meziříčí 9:2 (5:2). Petřák Roman, Šěpán Marek
Solnice - České Meziříčí 0:16 (0:8). Janeček Lukáš 6, Švorc Štěpán 6, Petřák Roman 2, Kudera Damián, Rind Karel
Havel Roman, trenér ČM: Vzhledem ke špatnému počasí v minulém týdnu a odložení zápasů jsme k prvnímu jarnímu turnaji kategorie starších přípravek odjížděli až tuto neděli 16.4. a to do Slatiny nad Zdobnicí. Čekaly nás první 3 ostré zápasy na přírodní trávě v tomto roce. Podle toho jsme také hráli první zápas s domácí Slatinou. Chvíli nám trvalo, než jsme si na hřiště zvykli. Podařilo se nám zvítězit 3:1, ale náš výkon nebyl zdaleka optimální.  Ve druhém zápase jsme narazili na favorita celého turnaje, tým  Doudleb. V zápase jsme střídali dobré okamžiky, kdy s nám hra dařila a povedlo se nám vstřelit i 2 branky, s těmi horšími, kdy nás soupeř přehrál nasazením a vysokým napadením na naší polovině. Výsledkem  byla prohra 2:9. V tomto zápase se nám potvrdilo, že máme neustále na čem pracovat. Poslední zápas jsme ovšem odehráli již tradičně na vítězné vlně. Nutno však podotknout,  že  tým Solnice byl oproti naší sestavě v početní a fyzické nevýhodě, což se nakonec projevilo ve vysokém vítězství 16:0. Jak vždycky říkáme, nejlepší dojem z celého dne dělá vítězství v posledním zápase. Za realizační tým děkujeme klukům za nedělní turnaj a těšíme se na další společné tréninky v hojném počtu. MAKÁME DÁL.
Celý článek

Turnaj v Černíkovicích v neděli 23.10. od 9:00

Rokytnice/Vamberk - České Meziříčí 10:3 (4:2).
Černíkovice - České Meziříčí 5:4 (3:1).
Albrechtice - České Meziříčí 8:3 (3:1).

Havel Roman, trenér ČM: Nedělní turnaj v Černíkovicích jsme odehráli na umělé trávě, což nám bohužel nevyhovovalo, jelikož je na tomto povrchu vše daleko rychlejší a vedení míče musí být přesnější. Tím, že na UMT nejsme zvyklí trénovat, se v naší hře objevovalo spousta nedostatků. Již tradičně jsme prohráli úvodní zápas s Vamberkem,  kde nám soupeř vstřelit na začátku 3 góly a už jsme nato nedokázali odpovědět. Byla z toho prohra 3:10. Nejpovedenější zápas z naší strany byl druhý s Černíkovicemi. Po domluvě mezi zápasy jsme začali více soupeře napadat na jeho polovině. To nám přineslo větší kontrolu míče, více šancí a čtyři vstřelené branky. Bohužel zbrklost v zakončení, kdy jsme mohli dát gól do prázdné branky nás nejspíš stála vítězství. Naopak jsme inkasovali na závěr 5 gól a tím i prohráli celý zápas. Přesto za tento zápas zaslouží kluci pochvalu. Do posledního utkání jsme šli s dojmem, že se nám již hra dařila, a že v tomto duchu budeme pokračovat. Opak byl pravdou. Albrechtice opět nastoupili s několika děvčaty, která jsou o dvě hlavy větší a jejich důrazná hra nám vůbec nevyhovuje. Po několika hloupých brankách, které jsme inkasovali po individuálních chybách v obraně se nám už nepodařilo s výsledkem cokoliv udělat. Prohra 3:8 je vcelku jednoznačná. Je vidět, že v tréninku je před námi ještě spousta práce....